Sklep WooCommerce – jakie są zalety tej wtyczki do WordPressa?

Po więcej informacji o sklepie WooCommerce kliknij tu.

Masz firmę i planujesz poszerzyć jej działalność o sklep online? Jeśli dysponujesz już stroną firmową na WordPress, ale także jeżeli nie masz w ogóle strony www i musisz zacząć od podstaw, sklep WooCommerce jest świetnym rozwiązaniem.

Dlaczego opłaca się stworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Ze względu na to, jak szeroką popularność zyskały witryny tworzone w oparciu o WordPress, łatwo wywnioskować, że w konsekwencji opracowano wtyczkę pozwalającą na uruchomienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem taka nazwę dano owej wtyczce, posiada wiele atutów. Tak samo jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się bez trudu spersonalizować z użyciem płatnych bądź bezpłatnych motywów, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod kątem różnych wyszukiwarek, co sprawia, iż jest większa szansa na pozyskanie pozycji w Top10 w wynikach organicznych, a w rezultacie szybciej dać się znaleźć obszerniejszemu grupie nabywców. Dzięki instalacji odpowiednich wtyczek rozrasta się także ergonomia sklepu. W prosty sposób można w nim uruchomić płatności on-line i umożliwić użytkownikom wykonanie przelewów za zamówienie m.in. przez Przelewy24.pl czy DotPay.pl. WooCommerce daje również możliwość ewaluacji wyników sprzedaży (przygotowanie przeróżnego rodzaju statystyk) i zespolenia z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce – wyłącznie sprawdzone wtyczki

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce polecamy zostawić profesjonalistom, którzy nie tylko zaadaptują dowolny szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale także zadbają o poprawną semantykę kodu sklepu, jego ochronę przed atakami cyberprzestępców oraz instalację wyłącznie koniecznych, sprawdzonych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce profesjonaliści stworzą także blog, na którym w prosty sposób można informować klientów o nowościach oraz promocjach albo zamieszczać poradniki i omówienia sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]