Lokalne firmy a widoczność w sieci – pozycjonowanie stron w Krakowie

Więcej szczegółów o pozycjonowaniu www Kraków.

Popularność internetu oraz prostota korzystania z niego do znalezienia potrzebnych usług i artykułów doprowadziła do tego, iż każde przedsiębiorstwo pragnie aktualnie być zauważonym w sieci. Rzecz jasna, samo posiadanie strony www nie znaczy, iż potencjalni klienci do nas trafią – istotna jest przecież obecność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Sporo małych firm, świadczących usługi tylko w określonym województwie czy też nawet w jednej miejscowości, przykładowo w Krakowie lub w Katowicach, zastanawia się, czy warto optymalizować i pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – przedstaw swoje usługi potencjalnym klientom

Użytkownicy internetu szukając w wyszukiwarkach ofert usług albo sklepów stosują zwykle frazy lokalne, czyli obejmujących nazwę konkretnego miasta, przykładowo “malarz kraków”, “sklep odzieżowy kraków” czy “cukiernia kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla drobnych przedsiębiorstw na zademonstrowanie swoich usług docelowym klientom, mieszkającym w konkretnej miejscowość. Usługa pozycjonowania dla biznesów lokalnych posiada wszystkie cechy typowego pozycjonowania. Wyróżnia się tak naprawdę tym, iż działania SEO zorientowane są na zwiększenie widoczności głównie fraz lokalnych, przykładowo poprzez stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy treści, uruchomienie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma czy pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie strony z daną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla biznesów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się pozycjonowaniem, optymalizacją i projektowaniem stron internetowych od blisko 15 lat. W trakcie tych lat na wskroś rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu lokalnym podmiotom poprawić widoczność ich stron i tym samym trafić do nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie uaktualnienie treści, optymalizację techniczną strony, a także link building. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa indywidualny Account Manager, a klient może przeglądać na bieżąco rezultaty pozycjonowania za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Lokalizacja firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]