Kompendium atrakcji turystycznych w Małopolsce – wszystko na jednym portalu

Jesteś zainteresowany tajemniczymi miejscami w Małopolsce? Kliknij tu.

Choć małopolskie jest jednym z mniejszych polskich województw, ma ono sporo do zaoferowania zarówno przyjezdnym zza granicy, jak i z innych części kraju. Dzieje się tu dużo, zatem zdarza się, że ciężko odnaleźć się w setkach informacji o godnych odwiedzenia zabytkach oraz najnowszych eventach sportowych czy kulturalnych w Małopolsce.

Gdzie szukać rzetelnych informacji o najpiękniejszych miejscach w Małopolsce?

By zaprezentować zainteresowanym ciekawe miejsca turystyczne tego województwa, stworzono stronę visitmalopolska.pl. Publikowane są tu wiadomości nie tylko o interesujących zabytkach oraz miejscach w tym województwie, jak też o ekspozycjach i wydarzeniach folklorystycznych, sportowych czy kulturalnych organizowanych na jego terenie. Witryna prowadzona w ramach projektu MSIT, a więc Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. W czym pomoże strona? Osoby myślące o pobycie w Małopolsce już na głównej stronie dostrzegą mapkę, na której prędko odnajdą kempingi, hotele i pensjonaty, Centra Informacji Turystycznej, jak również muzea i zabytki zlokalizowane w miejscowościach województwa. Serwis ułatwia zorganizowanie wizyty na południu Polski także pod kątem logistycznym, podając informacje zarówno o wypożyczalniach aut i parkingach, jak i o lotniskach i dworcach kolejowych. Natomiast dla osób, które z różnorodnych przyczyn nie mogą odwiedzić Małopolski osobiście, serwis przygotował liczne wirtualne spacery prezentujące m.in. regiony agroturystyczne, Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO oraz czar parków krajobrazowych i narodowych.

Serwis o najciekawszych miejscach w Małopolsce z myślą o cudzoziemców

Witryna visitmalopolska.pl nie zapomina także o przyjezdnych z zagranicy, którzy ochoczo przyjeżdżają do Krakowa, Zakopanego i mniejszych tatrzańskich miejscowości. Newsy znajdujące się na stronie publikowane są zatem w języku angielskim, ale prócz tego w między innymi w języku słowackim, niemieckim, francuskim i rosyjskim. Wyjątkowo przydatny dla cudzoziemców może być także dział Rozmówki, gdzie poznają najpopularniejsze słówka i zwroty, które pomogą im porozumieć się z Polakami w różnych sytuacjach, które mogą ich spotkać podczas wizyty naszym kraju. podróżnicy z zagranicy znajdą tu spis konsulatów oraz ambasad mających swoje siedziby na obszarze województwa małopolskiego.

Lokalizacja firmy:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego