Chcesz zwiedzić ciekawe miejsca w Małopolsce? Tu znajdziesz o nich informacje

Odwiedź visitmalopolska.pl/pl/strona-glowna. Znajdź atrakcje turystyczne w Małopolsce.

Mimo, że Małopolska to jedno z mniejszych polskich województw, ma ono sporo do zaoferowania zarówno turystom zza granicy, jak i z innych części kraju. Dzieje się tu wiele, zatem zdarza się, że z trudem można znaleźć coś dla siebie w gąszczu wiadomości o najnowszych wydarzeniach sportowych czy kulturalnych i najciekawszych atrakcjach w Małopolsce.

Gdzie szukać rzetelnych informacji o ciekawych miejscach w Małopolsce?

Żeby przedstawić zwiedzającym atrakcje turystyczne tego regionu, powstał serwis visitmalopolska.pl. Znajdziesz tu informacji nie tylko o najciekawszych miejscach oraz zabytkach Małopolski, jak też o ekspozycjach i eventach kulturalnych, sportowych czy folklorystycznych organizowanych na jego obszarze. Serwis prowadzony jest w ramach projektu Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. W czym pomoże witryna? Osoby planujące przyjazd do Małopolski o razu na stronie głównej dostrzegą mapkę, na której migiem znajdą muzea i zabytki, hotele, motele i schroniska, jak również Centra Informacji Turystycznej zlokalizowane w miejscowościach województwa. Serwis pomaga zaplanować wizytę na południu Polski również pod względem logistycznym, dostarczając informacje zarówno o dworcach kolejowych i lotniskach, jak i o wypożyczalniach aut i parkingach. Prócz tego dla osób, które z rozmaitych powodów nie mogą odwiedzić Małopolski osobiście, portal przygotował liczne wirtualne spacery pokazujące między innymi trasy rowerowe, zamek na Wawelu czy czar miejscowego folkloru.

Lista konsulatów i proste rozmówki – kluczowe informacje dla obcokrajowców

Witryna visitmalopolska.pl nie zaniedbuje także zagranicznych turystach, którzy chętnie zjeżdżają do Krakowa, Zakopanego oraz innych południowych miejscowości. Wiadomości znajdujące się na stronie dostępne są wobec tego w języku angielskim, ale również w między innymi w języku niemieckim, francuskim, włoskim i hiszpańskim. Zagraniczni turyści znajdą tu listę ambasad oraz konsulatów mających swoje siedziby na obszarze Małopolski. Szczególnie pomocny dla cudzoziemców może być także dział Rozmówki, gdzie poznają ważne wyrażenia i powiedzenia, które pomogą im porozumieć się z Polakami w codziennych sytuacjach, które mogą się im przydarzyć w trakcie wizyty w Polsce.

Lokalizacja firmy:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego