Zwalczaj ból falą uderzeniową

Fala uderzeniowa aparat cena. Uzyskaj więcej informacji na www.bardomed.pl/34-aparaty-do-fali-uderzeniowej.

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia, która pomaga leczyć dolegliwości różnego rodzaju. Jak jest stosowana i dlaczego warto się na nią zdecydować?

Gdzie używane jest urządzenie do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest szeroko wykorzystywana w kosmetologii, rehabilitacji, medycynie sportowej, ortopedii oraz wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi przenika kilka centymetrów w głąb organizmu i oddziałuje bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla przylegających tkanek i wykazuje się wysoką skutecznością w walce z różnorodnymi dolegliwościami. Współczesne aparaty do fali uderzeniowej niesłychanie precyzyjnie aplikują impulsy, dzięki czemu terapia daje wyjątkowo dobre rezultaty. Urządzenia do fali uderzeniowej sprawdzą się między innymi w terapii schorzeń powiązanych z narządami ruchu, jak kolano skoczka, bóle nadgarstka, tzw. łokieć tenisisty czy bóle kręgosłupa. Urządzenie do fali uderzeniowej może być stosowane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez fizjoterapeutów oraz kosmetologów.

Aparat do fali uderzeniowej – skuteczna redukcja bólu

Używane współcześnie urządzenia wykorzystujące falę uderzeniową są zaopatrzone w 2 odrębne kanały oraz aplikatory, co umożliwia zastosowanie terapii u dwóch osób w tym samym czasie. Nowoczesny sprzęt emituje falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych). Impulsy wysyłane do tkanek nieinwazyjnie stymulują błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co umożliwia zmniejszenie sygnałów bólowych u chorych skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej jest efektywna w 70-80% przypadków.

Lokalizacja firmy:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]