polski psycholog w UK, Birmingham, Coventry

Polski psycholog w UK sposobem na bolączki imigrantów

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej i otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy chętnie zdecydowali się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Aktualnie przez Brexit fala emigracji wyhamowała, lecz nadal nie brakuje ludzi skorych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia studiów właśnie w UK. Nierzadko jednak emigracja do Wielkiej Brytanii stwarza wiele kłopotów, z którymi trudno jest sobie poradzić samodzielnie wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – z jakiego rodzaju utrapieniami się upora?

Pobyt na Wyspach oraz związana z tym rozłąka z bliskimi, a także praca w obcym państwa, mogą rodzić mnóstwo problemów, którym niezwykle trudno jest sprostać. Rozstanie z rodziną nierzadko powoduje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego w wielu wypadkach dochodzą także trudności z nawiązaniem znajomości ze współpracownikami lub w ogóle z dostaniem pracy. Brak znajomości języka, który do tej pory jest na porządku dziennym, sprawia, że błyskawicznie dochodzi do odizolowania się od znajomych z pracy. A stąd już tylko mały krok do utrudniających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju lub nasilenia odruchów o charakterze agresywnym. Zachowania tego typu bardzo ciężko jest poskromić bez pomocy psychologicznej. Dlatego nie trzeba obawiać się korzystania z pomocy specjalisty. Wizyta u psychologa jest najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej rozmowy?

Rozmowy ze specjalistą mają miejsce w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie należy bać się, że historie opowiedziane w czasie sesji zostaną powierzone komuś innemu. Na psychologu ciąży wszak obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo tylko sąd. Przed psychologiem nie trzeba ukrywać problemów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten instruuje, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, a także pokazuje jak nazywać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Wizyta odbywa się po polsku, co sprawia, że odbywa się sprawniej i swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie musi bowiem obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama dobrze pojmie to, co mówi do niej specjalista.

Lokalizacja firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339