Zadbaj o oprawę eventu – o usłudze cateringu na imprezę

Dowiedz się więcej o cateringu na imprezy w Krakowie - kliknij w to miejsce.

Lato obfituje w bardzo modne ostatnio wydarzenia w plenerze oraz pikniki firmowe, ale w zasadzie co rusz w rozmaitych miastach kraju odbywają się benefisy, sympozja czy gale. Takie eventy muszą mieć stosowną oprawę, której obowiązkowym elementem jest profesjonalnie przygotowany i podany catering. Idealnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie podmiotu oferującego wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Pyszne potrawy, wykwalifikowani kelnerzy – o cateringu imprezowy

Wybrałeś już miejsce, w którym wyprawisz piknik bądź zamówiłeś salę na imprezę? To świetnie! Teraz musisz zatroszczyć się o to, żeby zaproszeni na event goście mieli możliwość zjedzenia najlepszych gorących dań, przekąsek oraz napojów. Miej na uwadze, że na czas istotnych gal nie godzi się postawić stołu z cateringiem gdzieś z boku i oczekiwać, iż uczestnicy obsłużą się na własną rękę. Cała oprawa wydarzenia ma znaczenie – wygodny układ stołów, stylowe dekoracje, ale też poprawne rozłożenie sztućców i zastawy. Goście eventu zapewne będą także pod wrażeniem, jeśli posiłki będą wyglądać na talerzu jak w cenionych restauracjach, a potrawy będą podawać im doświadczeni kelnerzy.

Dlaczego warto skorzystać z możliwości zlecenia cateringu na imprezę?

Zaletą zlecenia usługi cateringu imprezowego jest bezspornie to, iż zatrudniony do pomocy zespół nie tylko przyszykuje znakomite menu, ale też drobiazgowo zatroszczy się o całą jego otoczkę. Potrawy zostaną dostarczone w wyznaczoną lokalizację, ekipa firmy cateringowej rozłoży i nakryje stoły, a potem wykwalifikowani kelnerzy obsłużą uczestników w trakcie wydarzenia. Na życzenie klienta, jeżeli pozwoli na to wyposażenie wynajętej sali, szefowie kuchni mogą zabawić uczestników popisem tzw. live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną szansą, aby doświadczyć na żywo jak pracują profesjonalni kucharze. Należy zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje w branży od lat i która ma doświadczenie w organizacji i obsłudze różnorodnego typu imprez, zarówno tych kameralnych, jak i takich na setki uczestników. W czasie ustalania szczegółów oferty zasugeruje ona, które zakąski, napoje i potrawy świetnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie swój sprzęt na miejsce imprezy.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]