Usługi biura rachunkowego – oszczędność i wygoda

Odwiedź http://brabis.pl. Skorzystaj z usług fachowców z biura rachunkowego Katowice.

Prowadzenie finansów w małych firmach jest zazwyczaj źródłem niemałych kłopotów. Niewielkie podmioty zazwyczaj nie są w stanie przyjąć specjalisty na etat, a ich właściciele nie zawsze są gotowi starannie pokierować budżetem. Szczęśliwie rozwiązanie tej sytuacji będzie prostsze niż mogłoby się to wydawać – wystarczy tylko postawić na skorzystanie z usług świadczonych przez biuro rachunkowe. Jakie konkretnie korzyści w ten sposób uzyskamy? Jak otrzymać gwarancję tego, iż jakość usług okaże się satysfakcjonująca?

Nie musisz zatrudniać księgowego – korzystaj z pomocy biura rachunkowego

Na współpracę z biurem rachunkowym powinniśmy zdecydować się w szczególności z uwagi na dobro finansów. Jeżeli powierzymy budżet przedsiębiorstwa ekspertom od rachunkowości, zyskamy gwarancję, że ewentualne kontrole US nie zakończą się nałożeniem mandatów. Usługi świadczone przez biuro rachunkowe to także oszczędność funduszy oraz pracy – nie musimy troszczyć się o finansami na własną rękę, ani przyjmować do pracy księgowego na stałe. Warto również nadmienić o wygodzie, jaką niosą ze sobą takie usługi. Dziś nie ma już potrzeby regularnie odwiedzać osobiście biura rachunkowego, dlatego że mnóstwo kwestii można koordynować z księgowym korzystając z e-maila.

Biuro rachunkowe – jakie okaże się najlepsze?

Szukając biura rachunkowego nie powinno się sugerować się jedynie jego cennikiem – dziwnie niskie ceny obsługi często oznaczają jej niską jakość. Przy wyborze biura rachunkowego największą uwagę zwróćmy na to, czy jego specjaliści posiadają właściwe uprawnienia, np. certyfikat uprawniający do prowadzenia ksiąg rachunkowych wystawiany przez Ministerstwo Finansów do 2014 r. czy też certyfikat księgowego wystawiany przez CIK, czyli Centrum Informacji Księgowej. Dobrze także, jeśli biuro rachunkowe poza obsługą spraw z obszaru finansów, oferuje dodatkowo usługi kadrowe, m.in. opracowanie umów o pracę, dzieło i zlecenie, sporządzanie raportów płacowych czy rozliczanie wyjazdów firmowych.

Lokalizacja firmy:
Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]