Turysto nie martw się o samochód – o parkingu długoterminowym w Balicach

Parking długoterminowy Balice - zobacz co może Ci zaoferować.

Wybierasz się na wakacje za granicę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Dowiedz się, czy pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest korzystnym rozwiązaniem.

Parking blisko lotniska – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko w Balicach to jedno z największych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Naszym kraju. Osoby, które planują podróż za granicę, mogą skorzystać z oferty czynnego przez 24 godziny na dobęparkingu monitorowanego, znajdującego się bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa parkujących aut pilnuje monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony i posiada szlaban, co zapewnia, iż nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to idealne rozwiązanie dla pasażerów z ogromną liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich walizek w autobusie bądź pociągu.

Czy opłaca się z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Dużą zaletą parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są korzystne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie 1 kilometr od portu lotniczego. Panda Parking oferuje też bezpłatny przewóz pasażerów wprost pod terminal – jazda trwa zaledwie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna online bądź telefonicznie – błyskawicznie i bez komplikacji, a unieważnienie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można wykonać gotówką (w złotówkach i euro) bądź przelewem bankowym. Innym pozytywem jest także bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość skorzystania z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]