sale do wynajęcia na imprezy kraków

Szukasz lokalu na imprezę? Rozważ kilka ważnych czynników

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko zabawy integracyjne czy wspólne grille dla pracowników i ich rodzin, których celem ukształtowanie głębszych więzi między zatrudnionym i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują głośne eventy, m.in. po to, by świętować otrzymane nagrody, a także przeróżne konferencje, kursy oraz bankiety dla klientów biznesowych. Takie imprezy muszą być odpowiednio zaplanowane, tym bardziej jeśli mają być wykorzystane później w celu marketingowym.

Szukasz miejsca na urządzenie imprezy firmowej? Nie wynajmuj zwykłej sali!

Jeśli nie mamy na terenie firmy przystosowanych pomieszczeń, które nadają się do urządzenia w nich gali, należy sprawdzić usługi najmu sal, które pomieszczą wszystkich sproszonych uczestników uroczystości. Ważne jest, aby miejsce, w którym organizujemy imprezę korespondowało swoim wystrojem do klasy urządzanej uroczystości. Ważne gale dla akcjonariuszy spółki, w czasie których świętowany jest jej spektakularny sukces, nie mogą zostać urządzone w pierwszej lepszej sali. Warto w takich przypadkach zaplanować imprezę w eleganckim miejscu, które ostatecznie uwydatni rangę wydarzenia. A jeśli na event zaproszeni zostaną uczestnicy nie rezydujący w najbliższym sąsiedztwie lokalu, warto postawić na salę, zlokalizowaną w pobliżu rozbudowanej bazy hoteli, do której można dotrzeć w kilkadziesiąt minut.

Organizacja imprezy firmowej

Podczas planowania imprezy firmowej nie wolno zignorować tak istotnego elementu, jak dostarczenie uczestnikom ciepłych oraz zimnych przekąsek i napojów. Trafnym rozwiązaniem będzie zlecenie tego obowiązku dobrej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dowiezienie we wskazaną lokalizację pysznych potraw dla gości, ale również pomoże w wyborze menu i weźmie na siebie ustawienie stolików. W czasie pokazowych gal wskazane jest także zagwarantowanie gościom wzorowej obsługi. Warto więc postawić na pomoc firm cateringowych mających w swoim teamie kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne posiłki, jak również doświadczonych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko wyśmienite, ale i znakomicie prezentujące się dania.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]