utylizacja mebli Kraków, opróżnianie piwnic Kraków

Sprzątanie strychów i piwnic. Zleć to profesjonalistom!

W większości domów obecne są piwnica oraz strych. Na ogół miejsca te pełnią rolę składzików na różne starocie. Zazwyczaj wszystko to, czego nie używamy, przenosimy albo na strych, albo do piwnicy. Co wtedy, gdy ta zaniedbana powierzchnia domu okaże się być nam potrzebna? Wtedy najrozsądniej jest postawić na pomoc świadczone przez profesjonalną firmę, która w swojej ofercie ma sprzątanie piwnic i strychów.

Opróżnianie piwnic i strychów – co usunie firma?

Sprzątanie strychów oraz piwnic to usługi, które cieszą się ogromną popularnością. Decydują się na nie ci, którzy z rozmaitych powodów muszą posprzątać ogromną powierzchnię z zagracających ją rzeczy. Profesjonalna firma może wywieźć zarówno ze strychu, jak i z piwnicy dosłownie wszystko. Chodzi nie tylko o drobne przedmioty takie, jak potłuczone słoiki, ale także meble lub niedziałający telewizor. Utylizacja starych mebli, którą mają w swojej ofercie firmy działające i w małych i w dużych miastach, to bardzo dobry wybór, jeśli na strychu czy w piwnicy schowaliśmy niepotrzebne szafy, fotele, kanapy czy meblościanki. Wyniesienie ich we własnym zakresie jest niemałym wyzwaniem. Należy pamiętać, że nierzadko na terenie małych gmin, takich bardzo dużych przedmiotów można pozbyć się tylko cztery razy do roku, ponieważ zakłady gospodarujące odpadami nie wykonują wywozu takich rzeczy częściej.

Opróżnianie piwnic i strychów – co jeszcze proponują fachowe firmy?

Specjalistyczne firmy zajmujące się sprzątaniem piwnic i strychów są w stanie nie tylko usunąć z tych miejsc zalegające w nich odpady i nieużywane przedmioty. W ofercie znaleźć można również podstawienie właściwego pojemnika przeznaczonego na odpady. Po jego załadowaniu firma wywozi śmieci, troszcząc się o ich zgodną z obowiązującymi przepisami utylizację. Wszystko odbywa się naprawdę szybko. Co więcej, nie trzeba nawet przez chwilę uczestniczyć w całej procedurze! Pracownicy z ramienia firmy zatroszczą się o to, aby w czasie prac wszystko odbyło się prawidłowo.

Lokalizacja firmy:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]