Profesjonalne czyszczenie grobów

Na www.pong-malopolska.pl dowiesz się, kto oferuje opiekę nad grobami Kraków.

Wygląd grobów naszych krewnych jest świadectwem naszego szacunku. Często jednak nie znajdujemy chwili, by się nimi zaopiekować – nawet, kiedy pomniki położone są w tym samym miejscu, w którym mieszkamy. Największe problemy zaczynają się jednak, jeśli naszych najbliższych pożegnaliśmy w innej miejscowości – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to jednak, że pomniki są skazane na to, by zostać brudne – doskonałym rozwiązaniem okaże się wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Zainteresowanie opieką nad grobami – dlaczego tak popularna?

Na opisywaną usługę stawiają nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze firm nietrudno spotkać także osoby w podeszłym wieku, które na sprzątanie grobów swoich krewnych zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami często oferują również inne usługi, czyli zakładanie ławek lub doradztwo przy dopełnieniu wszystkich formalności lub korekty liter.

Koszty opieki nad grobami

Stawki, które musimy zapłacić osobom opiekującym się grobami naszych bliskich są bardzo zróżnicowane. Zależne są zwłaszcza od rodzaju usług – gdy wybieramy tylko pojedyncze sprzątanie, wydamy od 30 do 40 zł. Jeśli natomiast zależy nam, by przedsiębiorstwo czyściło nagrobek regularnie, musimy pogodzić się z kosztem nawet 400 zł co dwanaście miesięcy. Należy też zauważyć, że stawki zależne są również od rozmiarów grobów, zaś najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie familijnych grobowców.

Lokalizacja firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]