Profesjonalna obsługa wesel – o usłudze cateringu na tę okoliczność

Potrzebujesz zlecić catering na wesele? Kliknij tutaj.

Spotkania okolicznościowe, będące na ogół istotnym wydarzeniem dla członków rodziny, takie jak śluby, komunie czy chrzciny, od wielu już lat nie są już organizowane w mieszkaniach jedynie dla najbliższych krewnych i przyjaciół. Dziś są to imprezy, na które sprasza się nierzadko nawet i sto osób. Zrozumiałe jest więc to, że jedna osoba nie jest w stanie sama wymyślić menu, a potem przyrządzać i zaserwować posiłki uczestnikom przyjęcia, szczególnie, gdy świętowanie przewidziane jest na wiele godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też wzięło się wysokie zapotrzebowanie na catering weselny.

Catering na wesele – smaczny obiad, który oczaruje gości

Organizowanie imprezy weselnej to intensywny stres, spowodowany licznymi godzinami poświęconymi na wybór wystroju sali, wysyłanie zaproszeń , sporządzanie listy gości czy wybieranie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też konieczność zamówienia stosownej ilości zakąsek oraz napojów serwowanych w czasie imprezy, a co najistotniejsze – przyrządzanie ciepłych dań, które zachwycą gości i zgromadzą ich przy stole. na imprezie weselnej powinien mieć doskonałą oprawę. Goście wszak liczą na to, iż stoliki będą prawidłowo nakryte i wspaniale ozdobione, dania będą wyśmienite i widowiskowo ułożone na talerzach, jak również że kelnerzy profesjonalnie będzie podawać gościom następne posiłki. Wysoki stopień organizacji mogą zapewnić jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają doświadczonych managerów, szefów kuchni i kelnerów, gotowych na obsługę eventów zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych odbywających się w tradycyjnych salach.

Catering weselny – z bazową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Każdy rodzaj przyjęcia okolicznościowego kieruje się własnymi normami, nie tylko w sferze aktywności dla uczestników, ale też i oczekiwanych dań. Firmy cateringowe z reguły mają ułożoną uprzednio listę proponowanych dań głównych, deserów i trunków pasujących do charakteru wesel. Bazową ofertę można sprawdzić na stronie firmy bądź zdobyć tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej przedstawicielem. Zamawiający ma więc możliwość samemu przygotować menu z proponowanych dań. Trzeba jednakże zaakcentować, iż firmy cateringowe są także otwarte na nowe sugestie i częstokroć na prośbę kontrahenta podejmują się przygotowania indywidualnych zestawów potraw.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]