Parking przy lotnisku – wygodne parkowanie bez obaw o auto

Więcej na temat Balice parking na http://bit.ly/2RC0wGJ.

Podróż samolotem staje się popularnym sposobem transportu, preferowanym przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy dojechać na lotnisko. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego samochodu, lecz to rodzi pytanie: gdzie go zaparkować w trakcie naszego wyjazdu?

Twoje auto pod opieką – tani parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podrzucenie na lotnisko, a później o odebranie nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych portów lotniczych, na przykład w Balicach koło Krakowa, powstały całodobowe parkingi, na których niewielkim kosztem możemy pozostawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane tam auta są ubezpieczone w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co zapewniają parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują też dodatkowe udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z walizkami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]