Monitorowany parking przy lotnisku – udogodnienie dla turystów

Parking strzeżony lotnisko Balice. Dowiedz się więcej na https://pandaparking.pl.

Główne plusy podróży lotniczych, które sprawiły, iż tego typu wyprawy zyskały niebywałą popularność, to wygoda, szybkość i możliwość dotarcia także w bardzo odległe zakątki świata. Wyjazd, którego częścią jest lot, wiąże się jednakże z drobnymi niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie konieczność dojechania do portu lotniczego – a mnóstwo osób w tym celu musi wszak przebyć kilkanaście kilometrów. Tak sporą odległość najwygodniej jest pokonać prywatnym autem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne kwestie związane z przyjazdem na lotnisko prywatnym samochodem rozwikła znalezienie monitorowanego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowe linie.

Tani parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce przez internet

Wylatujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą bez problemu zaplanować swój wyjazd tak, by do portu lotniczego dojechać prywatnym samochodem. W Balicach mogą pozostawić go na prywatnym parkingu położonego w pobliżu samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę pojazdu, dlatego też w trakcie podróży nie muszą na pewno się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa naszych 4 kółek pilnować będą stróże, a kolejne zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Korzystanie z usług parkingu ułatwia opcja rezerwacji na jego stronie www, zatem nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie będzie miejsca do zaparkowania. Teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest niezmiernie przydatne w czasie silnych opadów deszczu czy też śniegu.

Parking w Kraków-Balice – gwarancja asysty obsługi

Gdy wybierzemy ofertę parkingu monitorowanego w pobliżu portu lotniczego możemy spodziewać się też wielu udogodnień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest bez wątpienia opcja skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Oprócz tego kierowcy mogą liczyć na pomoc załogi parkingu w wielu przypadkach, jak np. spadek ciśnienia w oponach czy też rozładowany akumulator.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]