Lokal na urodziny i rocznice – jak ją wybrać?

Jeżeli ciekawi Cię korzystna oferta sali na 18 w Krakowie, zajrzyj na palacradziwillow.pl.

Zazwyczaj z okazji imienin, niektórych rocznic bądź urodzin nie planujemy zabaw z krewnymi i znajomymi, uznając, że nie jest to ważne. Ale zdarzają się takie przełomowe momenty życia, których stosowne świętowanie jest praktycznie obowiązkowe, a pierwszym z nich jest bez wątpienia wejście w dorosłość, czyli “osiemnastka”.

Sala na osiemnaste urodziny – zorganizuj ogromną imprezę

Wraz z nadejściem pełnoletności następuje dużo zmian w życiu młodego człowieka. Może on w świetle prawa kupować i spożywać alkohol, głosować w wyborach, może starać się o posady urzędnicze oraz założyć biznes. Jakkolwiek zbliżając się do 18 lat rzadko myśli się o tak poważnych rzeczach – dla młodych na pierwszym miejscu jest możliwość urządzenia ogromnej imprezy ze znajomymi. Da się znowu zrobić “domówkę”, jednak czy zabawa w domu będzie się jakoś wyróżniać na tle tych wcześniejszych? Oczywiście, że nie będzie. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem jest wynajęcie sali na osiemnastkę. Nierzadko kilku przyjaciół postanawia wyprawić wspólną imprezę urodzinową, co wymaga wynajęcia dość przestronnej sali, lecz jednocześnie umożliwia ograniczyć jednostkowe wydatki. Szukając miejsca na przyjęcie urodzinowe skup się na salach oferujących pojemną salę taneczną (z trudem bowiem można wyobrazić sobie imprezę bez tańca), a także na lokalach, które współpracują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który zapewni pyszne menu imprezowe. Pragniesz się bawić na świeżym powietrzu? Wynajmij salę na urodziny z opcją wyjścia do ogrodu – w gorące dni można rozłożyć w nim przestronny namiot i wyprawić zabawę z grillem.

Sala na osiemnaste urodziny – dekoracja pomieszczenia również jest istotny!

Nie ukrywajmy zabawa z okazji osiemnastych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie spożywają napoje wyskokowe. Zalecamy w związku z tym obowiązkowo zadbać o to, by niepełnoletni, a takich może nie brakować pośród zaproszonych, nie miały dostępu do wysokoprocentowych drinków.

Właściwy wygląd sali także jest bardzo ważny, aby goście kompletnie zanurzyli się w atmosferze imprezy. Polecamy zatem wybrać lokal na urodziny, który zatroszczy się o ozdobienie ścian zgodnie z podanych wskazówek oraz optymalnie rozlokuje stoliki z napojami oraz przekąskami.

Jeśli już wspominamy o posiłkach, na “osiemnastce” bardzo dobrze sprawdzi się menu koktajlowe, bazujące na małych przekąskach “jeden kęs”, które łatwo zjeść bez konieczności siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dostosuje menu zarówno do charakteru zabawy, jak i do zasobności portfela oraz budżetu klienta.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]