Chrzciny, urodziny, rocznice – o usłudze cateringu okolicznościowego

Catering okolicznościowy - zajrzyj tutaj po więcej szczegółów o tej usłudze.

Niebawem nadejdzie ważna dla ciebie data i chcesz uczcić ją wraz z krewnymi i kolegami. Na nieszczęście jest to liczna grupa gości, których należy nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale i poczęstować ich smacznymi posiłkami i napojami. Możesz próbować przygotować je na własną rękę, jednakże przy większej liczbie gości trudno jest wygospodarować na to czas. Dodatkowo to twoje święto i chcesz się nim nacieszyć, a nie siedzieć w kuchni lub służyć za kelnera. Z tej przyczyny przygotowanie poczęstunku na rodzinne eventy rekomendujemy powierzyć firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – znakomicie prezentujące się menu na zamówienie

Kiedy wspomina się o cateringu większość osób myśli w pierwszej kolejności o cateringu weselnym lub imprezach firmowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru gospodarza było osobiste przyszykowanie ważnych spotkań rodzinnych i tylko przy naprawdę znacznej liczbie uczestników rozważał on możliwość zamówienia zewnętrznej pomocy w tym zakresie. Działo się także tak dlatego, że przez długie lata firmy cateringowe nie zapewniały obsługi mniejszych rodzinnych zabaw, a w szeregu przypadków również tych dużych, jeśli nie wiązało się to z rezerwacją lokalu. Dziś catering okolicznościowy może zamówić każdy – w związku z tym czy skorzystamy z możliwości wynajęcia lokalu czy wygodniej będzie zorganizować imprezę we własnym ogrodzie lub domu, firma cateringowa przywiezie nam w to miejsce doskonale prezentujące się posiłki.

Catering okolicznościowy – menu na chrzciny, komunie i komersy

Catering okolicznościowy to literalnie oferta dostępna na dowolne rodzinne święto. Wprawni szefowie kuchni bez trudu przyrządzają menu harmonizujące z formą imprezy, nieważne czy zamawiasz catering na urodziny, na komunię lub na chrzciny. Usługa cateringu okolicznościowego to także obsługa półmetków, studniówek i komersów. Wypatrując firmy świadczącej tę usługę polecamy postawić na taką, która potrafi dostosować menu do potrzeb i budżetu zamawiającego oraz wszechstronnie obsłużyć wydarzenie, między innymi udostępniając profesjonalnych kelnerów czy oferując pomoc w ułożeniu i przystrojeniu stołów.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]