Automatyczna księgowanie przelewów usprawni procesy w firmie

Szukasz szczegółowych wiadomości o automatycznym księgowaniem faktur? Wejdź na flobo.io

Prowadzący własne firmy cały czas poszukują rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć koszty działalności, a jednocześnie ograniczyć czas tracony na obsługę części procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale również automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Co oferuje Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest dzięki połączeniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem fakturowym firmy. Flobo pobiera informacje o wystawionych fakturach, a następnie śledzi czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich posiada przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych ważnych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko największych podmiotów, ale też i tych mniejszych, które każdego miesiąca wystawiają zaledwie 100 dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną praktyczną funkcją, niesłychanie potrzebną tym właścicielom firm, którzy nieustannie borykają się z nieterminowymi klientami – to opcja automatycznej windykacji.

Flobo – dowiedz się czy wdrożyć ją w twoim biznesie

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to korzystne rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka typów automatycznej obsługi należności, z których zdołasz wybrać tę, która idealnie spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bezbłędnie obsługuje należności abonamentowe, więc bardzo dobrze zda egzamin w uczelniach językowych albo prywatnych, czy tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hotele, hostele, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z firmami oferującymi przeróżne usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za zrealizowanie usługi wymaga opłaty z góry, Flobo będzie monitorować wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]