Szukasz silników elektrycznych prądu stałego? Sprawdź ofertę Ultra Robotics

Wszystko o dystrybutorze motoreduktorów odszukasz na ultrarobotics.pl.

Automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych oraz coraz powszechniejsze zastosowanie robotyki w rozmaitych gałęziach przemysłu, wymusza poszukiwanie najlepszych rozwiązań z obszaru sterowania i układów napędowych. Polska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. dokładne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od najlepszych światowych wytwórców.

Ultra Robotics – dystrybutor silników elektrycznych prądu stałego

Istniejąca od przeszło dekady na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni falowych i planetarnych, motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych, a także silników elektrycznych DC wytwarzanych z materiałów wysokiej jakości przez uznanych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty firmy Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne niewielkie serwonapędy charakteryzujące się ogromną niezawodnością oraz żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie są wykorzystywane m.in. w produkcji robotów przemysłowych, układów służących do obsługi intralogistyki czy frezarek, a za sprawą możliwości ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w kriogenice, lotnictwie oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością oraz bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność utrzymuje się na poziomie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD rewelacyjnie pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, wystawieniu na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne, jak również przy wysokiej wilgotności (nawet do 95%).

Spółka Ultra Robotics dostarcza także rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company oraz Positec.

Lokalizacja firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]