Słój z kranikiem – coraz modniejszy sposób podawania napojów

Jeśli potrzebujesz słoika z kranikiem, skieruj się tutaj.

Od kilku lat trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź robionych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych deserów i napojów. Wielką popularnością cieszą się przede wszystkim pojemne Słoiki z kranikiem, mające mnóstwo zastosowań. Jak możemy je zastosować? Gdzie przyda się słoik z kranem? Z jakiego powodu choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, że świetnie nadają się one do produkcji domowych trunków – na przykład nalewek i likierów. Słoiki mają znaczne objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie dość dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotowy trunek do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez konieczności korzystania wężyków i filtrów.

Słój z kranikiem do serwowania

Słój z kranem jest niewątpliwą dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on chętnie używany do podawania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranem doskonale sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do serwowania oranżad, kompotów, lemoniad i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina lub drinków. Jego atutem jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając klarowny napój.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]