Słoiki i butelki na wino, piwo oraz soki – oferta polskich hurtowni

Hurtownia słoików szklanych - tu zawsze zakupisz wszystko, czego potrzebujesz!

Produkcja artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która dopóki będzie trwać ludzkość nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, że sporą częścią rynku wyrobów spożywczych rządzą duże marki, jest to również sektor, w którym wyśmienicie radzą sobie mniejsze podmioty, o ile trafią do odbiorcy ze swoim autorskim, ekologicznym bądź smacznym produktem. Przeznaczona na sprzedaż żywność musi zostać zapakowana tak, aby produkt jak najdłużej zachował zdatność do spożycia, a zatem najlepiej w szklane słoiki oraz butelki. Atutem tego typu opakowań jest to, iż są ekologiczne, gdyż poddać je recyklingowi.

Hurtowy zakup butelek oraz słoików – czy to się opłaca?

Jasne jest, że oferty sprzedaży kierowane do klienta indywidualnego różnią się wyraźnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest niewielką manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak np. pasztety, konfitury lub soki, będzie potrzebować rok w rok nie kilkudziesięciu pojemników ze szkła, ale ilości daleko wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy. Nabycie butelek oraz słoików w hurcie będzie zatem dla niego nie tylko metodą optymalizacji kosztów, bo zamawiając towar w dużych ilościach zazwyczaj można oczekiwać znacznego rabatu od hurtownika, ale także oszczędnością na kosztach transportu, bo jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na wiele miesięcy. Wydatek na hurtowe kupno opakowań ze szkła jeszcze bardziej zmniejszy się, jeśli zamówimy je u polskiego hurtownika słoików i butelek. Dzięki temu także otrzyma je dużo szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – co dostaniemy w jej asortymencie?

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych oferują rozmaitego kształtu i objętości butelki ze szkła (świetne do rozlewania piwa, wina czy soków) i słoiki. Transportowane są one do klienta na paletach zawierających – w zależności od wielkości opakowań – po 800, 1600, a nawet 2700 sztuk wybranego produktu. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi samochodami dostawczymi mogą również odebrać zakupiony towar osobiście z magazynu sprzedającego. Razem z paletą słoiczków i butelek w hurcie można także nabyć większą ilość innych potrzebnych elementów, jak kapsle, nakrętki czy korki pasujące do danego rozmiaru opakowania.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]