Lavazza A Modo Mio – czy można kupić zamienniki tych kapsułek?

Na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-lavazza-a-modo-mio/ uzyskasz więcej szczegółów o Lavazza A Modo Mio kapsułki.

Podmiotów przetwarzających kawę jest nieprzebrana ilość, niemniej jednak Lavazza wciąż pozostaje w czołówce tych cieszących się uznaniem. Niewiele osób wie, iż historia marki Lavazza zaczęła się pod koniec XIX wieku w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za równowartość około 20$ kupił nieduży sklep, w którym przetwarzano ziarna kawowca oraz tworzono ich niepowtarzalne kompozycje. Zdobyły one ekspresowo serca obywateli miasta. Dziesięciolecia później firma Lavazza nadal czaruje jakością swoich mieszanek, wytyczając normy również w zakresie kaw w kapsułkach.

Zamienniki kapsułek A Modo Mio – bardzo dobra jakość i intensywny smak

Ekspresy na kawę w kapsułkach z linii Lavazza A Modo Mio są w tej chwili jednymi z najpopularniejszych. Wykorzystywane są one zarówno w prestiżowych biurach, jak w naszych kuchniach. Z ich pomocą sporządzenie pachnącej, pysznej kawy zajmuje wręcz moment. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednakże ograniczać się tylko do mieszanek smaków sprzedawanych przez tę firmę. Obecnie w sklepach znaleźć można mnóstwo zamienników kapsułek z kawą w systemie Lavazza A Modo Mio. Nierzadko kosztują one taniej, ale tak samo charakteryzuje je głęboki smak.

Kto wytwarza zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio?

Wiele zamienników kapsułek do ekspresów A Modo Mio wyszukamy w asortymencie Italian Coffee, marki która również wywodzi się z Włoch i specjalizuje się w dystrybucji kapsułek z kawą do szeregu znanych ekspresów tego typu. Wytwarza ona zarówno kawy będące mieszanką arabiki z robustą (Vigoroso Ira lub Napoli Ristretto), niesamowitą mieszanką samej arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jak i napoje o smaku popularnego włoskiego alkoholu (Sambuca), kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng) czy kawy z mlekiem (Cortado Macchiato).

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]