kontener otwarty, kontenery budowlane

Kontenery na gruz i złom dla firm remontowych

Kontenery na odpady mają istotną funkcję w czasie wykonywania robót remontowo-budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych czynnościach. Jakie kontenery budowlane są dostępne na rynku? U kogo można je zamówić?

Kontenery na odpady – postaw na najwyższą jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem pojemnych i wytrzymałych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Te typy pojemników wykorzystują nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wynajmem kontenerów stalowych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz ceglany i betonowy, złom oraz innego typu pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać z wielu typów pojemników na odpady. Są kontenery otwarte, z pokrywą, kontenery stalowe, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, muldy asymetryczne i symetryczne oraz mnóstwo innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najchętniej używane są modele samowyładowcze, hakowe, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. Zależnie od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener lub otwarty. Na budowach często wykorzystywane są także kontenery do transportu surowców sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, które można błyskawicznie opróżnić.

Lokalizacja firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]