Gdzie zamawiać części zamienne do Renault?

Po więcej szczegółów o Renault części Kraków kliknij tu.

Samochody Renault nadal cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci doceniają różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku Polacy nabyli ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane i 5 tys. modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Dużym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często ulegają awarii?

Masz już wyśniony auto i pragniesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozmaitych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w odpowiednio wyposażonych sklepach www. Można w nich wyszukać elementy podwozia, układu chłodzenia, silnika i nadwozia, jak i wiele innych. Z recenzji klientów wynika, że często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego elementu narzekają właściciele Clio. Podobne kłopoty mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku szwankuje też ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części Renault

Regularne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niesprawne elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Lokalizacja firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]