Gąsior na wino – ozdoba stołu weselnego lub przyjęcia

Kup balon do wina.

Balon do wina to znakomity prezent dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do składowania napojów własnej roboty. W jakich objętościach występuje baniak do wina? Do czego można go jeszcze zastosować?

Balon do wina – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być użyte jako nietypowy prezent dla bliskich – baniak na wino wypełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji rocznicy ślubu, imienin, urodzin, jubileuszu czy zakończenia studiów. Dwulitrowe pojemniki na wino to też perfekcyjna dekoracja stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – 18 urodzin, wesela, złotych godów i nie tylko – w ten sposób trunek jest należycie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy detal balon na wino znakomicie prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – chroń domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej objętości doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Organizujesz wesele i chcesz poczęstować uczestników domowym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki balonom na wino bez trudu przeniesiesz apetyczne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe balony na wino wytworzone są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]