Etykiety na wódkę weselną – wyróżnij się z tłumu gości

Dowiedz się więcej o etykietach na butelki.

Tradycja ofiarowania prezentów na rozmaite okazje znana jest od tysiącleci i od samego jej źródła najchętniej przekazywanym i, rzecz jasna, równie ochoczo akceptowanym upominków, jest alkohol. Wiele ludzi nie wyobraża sobie nie wziąć alkoholu na ślub, urodziny bądź Sylwestra. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, gdy pozostali zaproszeni chcą wręczyć to samo?

Personalizowane etykiety butelki – wyróżnij się pośród gości

Na przyjęciach weselnych napoje wyskokowe nie tylko są rozstawione na stołach, ale także dość często młoda para obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem przy pożegnaniu. Taki podarunek jest uważany za rodzaj wdzięczności za przybycie na ceremonię. Lecz takie butelki z alkoholem mogą także stać się w wartościową pamiątką, której rodzina czy znajomi nie pozbędą się nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Wystarczy personalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety weselne, na których można umieścić informację o wyrazy podziękowania, imionach Pana i Pani Młodej czy miejscu i dniu ślubu. Etykiety na butelki można nabyć w przeróżnych wzorach oraz kolorach, zatem bez problemu można znaleźć te, które będą pasować do stylu, w którym urządzane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już tylko od wyobraźni państwa młodych. Oczywiście spersonalizowane etykiety na wódkę i inne trunki wyskokowe można wykorzystać nie tylko podczas wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na przyjęciu urodzinowym lub wieczorze kawalerskim.

Personalizowane etykiety na butelki – ozdabiaj domowe przetwory

Etykietami z indywidualnym napisem można dekorować flaszki w domowej piwniczce. Jeśli samodzielnie przetwarzasz soki, wina bądź nalewki, a potem dzielisz się nimi ze znajomymi albo rodziną przy różnorodnych okazjach, możesz ozdobić je wymyślnymi etykietami, które znacznie zwiększą estetykę pospolitej flaszki. Oprócz tego butelki można także oznaczać używając wielobarwnych kapsli oraz kapturków termokurczliwych.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]