Ciekawe rozwiązania dla domu – okiennice wewnętrzne shutters

Kup shuttersy.

Urządzając pomieszczenia, sporadycznie przeznacza się dużo czasu na okna. Przeważnie decyzja pada na standardowe rozwiązanie, a więc firanki oraz zasłony, które czasem łączone są z żaluzjami. Aczkolwiek jest jeszcze inne mniej znane nad Wisłą rozwiązanie – okiennice ozdobne typu shutters.

Z czego wykonywane są okiennice dekoracyjne typu shutters

Główną właściwością shuttersów (lub też po polsku – szatersów) jest to, że poziome lamele zamontowane na tego typu okiennicach wewnętrznych ruszają się, tym samym można ustawiać je w dowolnej pozycji, w zależności od kaprysu mieszkańców. Wytwarza się je z PCV, listw drewnianych, a także z płyt pilśniowych. Shuttersy zakłada się przeważnie na oknach, aczkolwiek jednakowo dobrze sprawdzają się na drzwiach czy w szafach. Okiennice dekoracyjne shutters to wprawdzie dodatek na okna, który w polskich domach wykorzystuje się wciąż dość rzadko, ale gros z nas na pewno kojarzy je z telewizji lub kina, bowiem tego typu okiennice są bardzo popularne na terenach z gorącym klimatem, czyli w Nowej Zelandii czy RPA.

Czy warto wybrać shuttersy?

Nie licząc tego, iż shuttersy okiennice wewnętrzne shutters znakomicie wyglądają, mają one również praktyczne zastosowanie. Przy ich użyciu można kontrolować użycie promieni słonecznych: w gorące miesiące uniemożliwiać kumulowanie się nadmiaru ciepła w domu, a w zimne – zatrzymać je przez dłuższy czas. Okiennice wewnętrzne świetnie komponują się z licznymi stylami aranżacyjnymi i nie ma przeważnie trudności, aby umieścić je na zdecydowanej większości ram okiennych. Wykonuje oraz montuje się je na zlecenie, co powoduje, że są – nie da się ukryć – droższym rozwiązaniem niż na przykład żaluzje. Shuttersy jednakże nadają pomieszczeniom niezmiernie wytworny wygląd, dzięki czemu podwyższają wartość domu. Wypada dodatkowo uwydatnić, iż ustawienie lameli shuttersów jest ustawia się bez użycia żyłek, co posiadacze psotnych zwierząt oraz rodzice ciekawskich dzieci, które mogłyby zaplątać się dyndające sznurki, uznają z pewnością za sporą zaletę.

Lokalizacja firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]