Bagażnik dachowy typu box – spakujeszdo niego nawet 75 kg bagażu!

Więcej szczegółów o boxie na dach.

Bagażniki dachowe to praktyczna metoda umożliwiająca transport znacznej ilości bagaży, sprzętu sportowego i turystycznego oraz pozostałych ciężarów bez zajmowania przestrzeni wewnątrz auta. Na rynku istnieje wiele typów bagażników dachowych – boxy dachowe, modele bazowe na relingach, uchwyty narciarskie i rowerowe, jak również belki dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy produkty wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia, promieniowanie słoneczne czy korozję. Nadzwyczaj popularne są także boxy dachowe o aerodynamicznym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza w czasie podróży. Oczywiśćie, rodzaj bagażnika musi być dopasowany do modelu samochodu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z wielu stron

Dzisiejsze bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i dodatkowo pasy transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wymagających trasach. Niskoprofilowe i wytrzymałe modele mają sporą pojemność, a korzystanie z nich jest nadzwyczaj komfortowe. Wybrane boxy dachowe są otwierane z 3 stron, co upraszcza dostanie się do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest łatwy i nie wymaga wykorzystania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien z nich korzystać?

Transport bagażu na dachu auta to bardzo użyteczne rozwiązanie, z którego korzysta szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe kupują z reguły osoby aktywnie spędzające wakacje na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym pomieszczą się też na narty, deski snowboardowe, a także inne rodzaje sprzętu turystycznego, których z uwagi na wymiary nie umieścimy wewnątrz pojazdu.

Lokalizacja firmy:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]