Wyprawy w góry – trekkingi górskie w najlepszym wydaniu

Na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/ znajdziesz aktualną ofertę górskich wypraw.

Kochasz kop adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś aktywnym globtroterem doceniającym bezpieczne i rzetelnie przygotowane wyprawy pod opieką zawodowych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 szczeble trudności

Exploruj.pl przygotowuje trekkingi, które prowadzą na szczyty prawie każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do pasjonatów górskiej turystyki, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy kochają czynny wypoczynek i mogą się pochwalić umiarkowanym doświadczeniem w podobnych wycieczkach. Aby uczestniczyć w wyprawie niezbędny jest dobry stan zdrowia oraz świetna kondycja fizyczna. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 typy o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające oraz bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to oferta dla podróżnych wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w wypadach na wierzchołki gór wyższych niż 4 km nad poziomem morza. Najwyższym poziomem trudności cechują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o sporej wytrzymałości i szerokich umiejętnościach.

Czemu warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą silne doznania. Pozwalają przy tym zrealizować marzenia i sprawdzić się w niecodziennych okolicznościach. Firma zatrudnia zawodowych liderów i przewodników znających naturę górskiego krajobrazu, ale również ochoczo dzielących się posiadanymi umiejętnościami z uczestnikami wyprawy. Potrafią oni też zmniejszyć potencjalne zagrożenie w ekstremalnych wypadkach. Firma oferuje wyprawy między innymi w Andy, Himalaje czy na pasmo Riła.

Lokalizacja firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]