kurs rysunku dla dzieci Kraków

Czego można się nauczyć na kursie rysunku?

Kochasz rysować i chcesz opanować nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o studia na wybranej uczelni w kraju lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze efekty i przyjazną atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, a także porad online.

Wakacyjny kurs rysunku – kto powinien skorzystać?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla pasjonatów pragnących dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak malarstwo czy grafika. Na kursy tego rodzaju zapisują się też osoby zainteresowane projektowaniem wnętrz, wzornictwem przemysłowym czy digital designem. Świetnym pomysłem na urozmaicenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje także digital painting, rysunek dla młodzieży 13-16, kurs rysunku architektonicznego oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy odkryje warsztaty dopasowane do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – dlaczego warto wziąć w nim udział?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chcesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co z pewnością zaprocentuje za kilka lat. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko służą radą, ale też inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]