OE Industry – producent oświetlenia do autobusów i pojazdów specjalnych

Wszystko o producencie oświetlenia samochodowego w Krakowie odszukasz na tej stronie.

Oświetlenie samochodowe to niezwykle ważny element bezpiecznej podróży pojazdem. Złe ustawienie świateł bądź zignorowanie konieczności wymiany uszkodzonego oświetlenia może w rezultacie być powodem groźnej sytuacji na trasie, co często kończący się wypadkiem. Używanie najwyższej jakości świateł jest niezbędne szczególnie w transporcie zbiorowym, gdzie firma przewozowa każdego dnia musi zagwarantować bezpieczeństwo dziesiątek tysięcy pasażerów. Jednym z rodzimych dostawców kompleksowych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z Krakowa.

Oświetlenie dla automotive i mobility – wszystko do autobusów, pojazdów off-road, specjalnych i rolniczych

W zasadzie w asortymencie OE Industry znajdziemy każdy typ oświetlenia samochodowego. Oprócz lamp tylnych, bocznych oraz przednich do autobusów, kamperów, pojazdów budowlanych czy tramwajów, spółka produkuje również LEDowe lampy robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w niekorzystnych warunkach atmosferycznych i emitujące światło o barwie podobnej do światła dziennego maszty oświetleniowe, naświetlacze oraz najaśnice, które używane są między innymi przez kierujących pojazdami rolniczymi, off-road i specjalnymi. Z kolei producenci pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla służb miejskich bądź pomocy drogowej) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w halogenowe i LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym także wykorzystywane przez konkretne służby światła niebieskie oraz białe. Polski producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał także o lampach wewnętrznych (w tym o przydatnych lampkach do czytania), które zauważalnie poprawiają jakość życia profesjonalnych kierowców spędzających wiele tygodni w podróży. A to zaledwie wycinek produktów spółki OE Industry.

OE Industry kompleksowe testowanie opracowywanego oświetlenia

Dotychczasowi kontrahenci OE Industry już od dawna wiedzą, że spółka ta nie jest zwyczajnym producentem oświetlenia samochodowego. To wykwalifikowany zespół fachowców gotowy zrealizować zamysł zamawiającego, sporządzając wysokiej jakości oświetlenie od początkowego zarysu, przez produkcję prototypu, aż po jego certyfikację. Spółka udziela też wsparcia posprzedażowego. Wskutek skrupulatnych analiz oczekiwań klientów, budowania wykwalifikowanej kadry ekspertów i zaangażowania w wieloaspektowe testowanie opracowywanych produktów, spółka OE Industry zyskała pozycję lidera w sektorze oświetlenia dla automotive i mobility.

Lokalizacja firmy:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]