Jakie kufry do motocykla wybrać

Potrzebujesz kufrów na motor? Kliknij tutaj.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś hobbystą dalekich wypraw motocyklowych, czy na motocyklu dojeżdżasz do pracy – prawdopodobnie często musisz przewieźć jakiś bagaż, a jak pewnie wiesz, nie zawsze jest to przyjemne. Co poniektóre przedmioty z powodzeniem przetransportujesz w plecaku, ale nie wszystko się tam zmieści. Jednym z najbardziej praktycznych oraz bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu będzie kufer na motor. Ale jaki kufer na motor kupić?

Kufry motocyklowe – typy / Kufry na motor – typy / Kufry do motocykla – odmiany / Rodzaje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motocykl centralny to taki kufer, który jest instalowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast zakłada się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba rodzaje kufrów mają swoje atutu. Kufry centralne są o wiele bardziej pojemne i stabilne, a na dodatek – po zamontowaniu na nie stosownej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co uzupełnia komfort jazdy.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, masz możliwość je kupić pojedynczo bądź od razu w zestawie. Są bardzo zróżnicowane, właśnie dlatego zanim dokona się zakupu, należałoby zaznajomić się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i wybrać taki kufer, który najlepiej odpowiada naszym potrzebom.

Kufry na motocykl marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równolegle oba rodzaje, a to pozwoli Ci przetransportować jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując definitywnego wyboru kufra na motocykl, zwróć uwagę nie wyłącznie na cechy produktu, ale również na jego markę. My rekomendujemy w szczególności firmę GIVI, która na gigantyczne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych i perfekcyjny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe oraz funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Lokalizacja firmy:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]