Identyfikacja wizualna i organizacja konferencji – zleć to agencji marketingowej

Szukasz pomocy profesjonalistów z agencji PR Kraków? Dobrze trafiłeś! Sprawdź k-myk.pl.

Działania marketingowe winny stanowić ważny element budowania rozpoznawalności marki niezależnie od tego czy jesteśmy usługodawcą, producentem czy dystrybutorem. Spółki oraz duże przedsiębiorstwa stać na stworzenie i opłacanie swoich wydziałów ds. marketingu, jednak małe biznesy, które z rzadka przeprowadzają akcje promocyjne, przeważnie korzystają ze wsparcia zewnętrznych agencji marketingowych.

Agencja marketingowa gwarantuje kompleksowe usługi

Agencja reklamowa to ekipa kreatywnych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, mających szereg umiejętności z zakresu marketingu. Dzięki współpracy z ekspertami bardzo dobrze orientującymi się zarówno w obszarze kampanii reklamowych w sieci (filmy i animacje viralowe, social media), tradycyjnych mediów, jak i grafiki użytkowej (również przygotowanie do druku), agencja reklamowa gwarantuje klientom wszechstronną obsługę. Młode firmy mogą zlecić opracowanie pełnej identyfikacji wizualnej razem z księgą znaku i wzorami akcydensów (papier firmowy, koperty oraz wizytówki), a te które dysponują już swoim logo mogą być pewne, iż zostanie ono poprawnie użyte na etapie projektowania materiałów promocyjnych – stoisk targowych, billboardów, ulotek lub plakatów. Agencja marketingowa przygotuje też ciekawe, unikalne teksty na stronę www zleceniodawcy, a także opracuje schemat komunikacji z odbiorcami poprzez popularne media społecznościowe, takie jak Twitter, Instagram lub Facebook.

Kiedy należy rozważyć współpracę z agencją reklamową?

Oferta agencji reklamowej kierowana jest zwłaszcza do podmiotów, które nie posiadają swojego działu promocji. Aczkolwiek nie oznacza to, że to jedyny model kooperacji. Działanie agencji często polega na udzieleniu wsparcia istniejącemu już w firmie działowi zajmującemu się promocją. Jeśli zatem nie ma on doświadczenia w przygotowaniu targów, spotkań z klientami lub konferencji, które z reguły wymagają wielopoziomowego planowania, te obowiązki może przejąć zewnętrzna agencja marketingowa. Może ona również posłużyć za narzędzie pomagające w budowie zżytej ze sobą i kompetentnej grupy pracowników – wystarczy zlecić jej organizację wyjazdu integracyjnego lub opracowanie programu szkoleń. Na rynku działają dziesiątki agencji marketingowych, warto jednakże nawiązywać współpracę z tymi, które gwarantują dostęp do znacznego grona doświadczonych specjalistów. Umożliwi to delegowanie wszystkich przedsięwzięć marketingowych jednej agencjii w rezultacie – większą kontrolę nad spójnością kampanii oraz wizerunku marki.

Lokalizacja firmy:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]