
Powrót do tradycji – projekty domów drewnianych
Chcesz kupić domy góralskie całoroczne? Wejdź na http://domygoralskie.com/realizacje.html.
Drewniana zabudowa przez lata była wypierana przez domy murowane. Obecnie jednak zaobserwować możemy fakt, że ich popularność stopniowo rośnie. Rzecz jasna nie jest tak bez powodu – domy drewniane wykazują bowiem mnóstwo plusów. Najważniejszym jest z pewnością wygląd – pasują zarówno do willowej, jak i wiejskiej zabudowy. Istotne jest również to, iż domy drewniane są bezpieczne dla środowiska, gdyż są wznoszone tylko z naturalnych materiałów. Drewno może również absorbować promieniowanie wydzielane przez sprzęty RTV i oczyszczać powietrze, co sprawia, iż ich mieszkańcy wydajniej się wysypiają i chronią układ oddechowy.
Mnogość projektów domów góralskich
Najczęściej spotykanym typem domów z drewna są rzecz jasna te przypominające tatrzańską zabudowę. Często wykonywane są z bali, natomiast sposób ich wykończenia nawiązuje do twórczości Stanisława Witkiewicza. Rzecz jasna znajdziemy również projekty domów góralskich, które tworzone są w nowoczesnym guście. Często także spotyka się projekty domów góralskich, które łączą odmienne stylistyki – na przykład elementy murowane. To powoduje, że projekty domów drewnianych bez strachu można zlecić również, jeśli chcemy wznieść je poza górami.
Kto wykona projekty domów góralskich?
Pamiętajmy, iż na wygodę mieszkania w domu góralskim rzutuje przede wszystkim projekt, w myśl jakiego został wybudowany. Z tego powodu stawiając na takie rozwiązanie, dobrze sprawdzić dotychczasowe projekty architekta i wyszukać, co myślą o nim wcześniejsi klienci. Ważne jest, by w jego portfolio było sporo projektów domów góralskich – przez to otrzymamy pewność, że nasze zamówienie będzie dobrze zrealizowane i trafi w nasze potrzeby. Przy poszukiwaniach dobrze też dowiedzieć się, czy architekt działa z firmą, która wybuduje obiekt – w ten sposób inwestycja skończy się prędzej.
Lokalizacja firmy:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392
Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail:
[email protected]