Podpory stropowe – łatwy montaż i wysoka wytrzymałość

Jeśli chcesz zamówić podpory stropowe, skieruj się na ten adres.

Podpory stropowe to typ szalunków, bez których budowa wszelkich obiektów byłaby niemożliwa. W jaki sposób są używane? Dlaczego opłaca się wynająć podpory szalunkowe?

Podpory stropowe – typy i ich przeznaczenie

Pośród szalunków rozróżniamy podpory stropowe oraz deskowania do wykopów i ścienne. Ten pierwszy rodzaj używany jest do podpierania stropów – z pomocą tego tymczasowego modułu konstrukcyjnego możliwe jest zalanie stropu betonem i stosowne jego uformowanie. Istotną funkcję pełnią także stoliki szalunkowe i drewniane dźwigary – niezastąpione w trakcie wykonywania robót budowlanych. Podpory szalunkowe wytwarzane są ze stali malowanej lub ocynkowanej ogniowo i mają opcję regulacji wysokości, dzięki czemu można z nich korzystać w wielu sytuacjach. Standardowo w sprzedaży dostępne są podpory o zakresie od 1,6 do 3 metrów albo od 2 do 3,6 metra.

Podpory szalunkowe – wiodący producenci i możliwość wynajmu

Podpory stropowe cechują się dużą wytrzymałością, są też proste w montażu, a możliwości użycia ich w budownictwie są szerokie. Wśród wiodących producentów warto wymienić szalunki Altrad, podpory Peri, a także elementy produkowane przez firmy Olan, Hunnebeck czy Pionart. Na specjalną uwagę zasługują podpory Peri, które wyróżniają się prekursorskimi rozwiązaniami, przemyślaną strukturą oraz doskonałą jakością. Podpory szalunkowe Peri są dostosowane do używania nawet w ciężkich warunkach. Aktualnie dużo przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wypożyczenie szalunków – przystępne ceny powodują, że usługi te stają się coraz popularniejsze. Dzięki wypożyczeniu podpór stropowych można też oszczędzić czas.

Lokalizacja firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]