Kilka porad dla kupujących kolczyki na sztyftach

Dalsze informacje o kolczykach ze sztyftami.

Na to, jak będą wyglądały klipsy, wpływa zarówno użyty do ich wyrobu kruszec, projekt i ozdobne minerały, ale też typ zapięcia. W sklepach znajdziemy różne rodzaje mocowań – między innymi długie bigle lub niewielkie sztyfty. Te drugie to najbardziej odpowiedni zakup dla wszystkich Pań, które lubią prostotę i wygodę, gdyż małe kolczyki na sztyftach nie zahaczają o odzież i nie obciążają uszu. Szczególnie ważna jest również różnorodność wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie wersje na wyjątkowe okazje, a także te, które śmiało można nosić do pracy.

Eleganckie kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach okazują się często naprawdę stylowe, a przy tym nie zniechęcają zbytkiem. Najlepszym rozwiązaniem okażą się na pewno srebrne kolczyki zdobione niewielkimi, ozdobnymi kamieniami – turkusem lub kryształem. Szczególnie dobrze pasować będą do skromnych, ale eleganckich strojów – ich dopasowanie upraszczają niewielkie gabaryty i nieskomplikowany projekt.

Kolczyki na sztyftach do pracy

Z identycznych względów kolczyki na sztyftach możemy nosić także do zwykłych kreacji. Do biura warto nosić w szczególności kolczyki na sztyftach zdobione sztucznymi kamieniami – wyglądają prawie równie korzystnie, co prawdziwe, ale ich ewentualne zapodzianie nie okaże się tak bolesne. Syntetyczne kamienie, które szczególnie dobrze komponują się ze sztyftami, to cyrkonie. Niekiedy też warto wybrać kolczyki na sztyftach z wykonaną z plastiku humorystyczną ozdobą.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]