Garść porad dotyczących długich kolczyków

Jeśli potrzebujesz długich kolczyków, skieruj się tutaj.

Gustowna biżuteria świetnie akcentuje naturalny urok każdej kobiety i sprawdza się w różnych sytuacjach – można ją nosić do pracy, romantyczną kolację we dwoje lub na wielkie bale. Jak dopasować długie kolczyki do rodzaju urody?

Kolczyki długie – wysmuklają twarz i szyje

Długie kolczyki współgrają z najrozmaitszymi rodzajami urody – mogą je nosić zarówno panie z wyraźnie zaznaczonymi kośćmi policzkowymi, jak również te o krągłej twarzy. Wszystko zależy od efektu, jaki pragniemy ostatecznie uzyskać. Kolczyki długie na co najmniej 2 cm wspaniale wyszczuplają szyję oraz wysmuklają twarz, a szczególne ku temu predyspozycje posiadają modele kolczyków o podłużnym i wąskim kształcie, na przykład w formie pałeczek czy liści. Modne są także wiszące kolczyki w formie delikatnych łańcuszków, które pięknie prezentują się na uszach oraz stanowią subtelny akcent, który nie dominuje stylizacji. Dzięki dobrze dobranej biżuterii cała sylwetka sprawia wrażenie lżejszej i staje się optycznie wyszczuplona. Długie kolczyki mogą też mieć formę kółeczek – te modele nie wydłużają szyi, ani nie podkreślają zarysu twarzy, skorzystają z nich zatem kobiety, które dążą do uzyskania subtelnego tonu stylizacji.

Kiedy wypada nosić długie kolczyki?

Kolczyki długie sprawdzą się zarówno na co dzień oraz od święta. Będą wspaniałym dopełnieniem wieczorowej kreacji, włożonej na przykład na bal maturalny, wesele czy też bal sylwestrowy. Wyraziste kolczyki srebrne z lazurowymi kamieniami zaakcentują błękitną barwę oczu, a złocone pałeczki będą rewelacyjnie pasować do innych elementów złotej biżuterii. Każdego dnia można z kolei zakładać długie kolczyki w formie liści – są niezobowiązujące oraz wspaniale uwypuklają styl casual. Na romantycznej randce najlepiej zaprezentują się natomiast wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których rozbrajający blask z pewnością urzeknie każdego. Dobrą propozycją na biżuterię do pracy są długie srebrne kolczyki ze szlachetnymi perełkami – to atrybut ponadczasowej klasy.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]